Archiv článků

Zápis do ZŠ Kuželov

Zápis do 1. třídy ZŠ Kuželov se uskuteční 20. dubna 2023 od 14. - 16. hodin v budově ZŠ Kuželov. Dokumenty, které je potřeba přinést s sebou naleznete na pozvánce, Žádosti o přijetí nebo o odkladu zde v přílohách nebo na stránkách ZŠ Kuželov. Zadost-o-odklad.pdf...

Edukační skupinky pro předškoláky

Příští edukační skupinka pro předškoláky se bude konat ve čvrtek 16. března 2023 ve třídě Kytiček. Začátek v 15.15 hodin, scházení od 15h.

Mámo, táto, pojď si hrát do školky

V sobotu 25. února 2023 jsme uspořádali volné odpolední hraní ve školce s rodiči, prarodiči, sourozenci - pro školkové, předškolkové děti i pro školáky, kteří si rádi přišli zavzpomínat. Maličké děti se mohly poprvé seznámit se školkovým prostředím, hračkami, paní učitelkami a větší děti si zase...

Týden s hudbou

Děkujeme panu Jiřímu Miškeříkovi a tatínkovi Danovi Raškovi za to, že se dvě dopoledne věnovali dětem a ukázali jim hudební nástroje naživo, což je vždycky nejlepší.

Vandrování v únoru

V únoru se předškolní děti vydaly s paní ředitelkou vandrovat na Lazky.

Karneval

Dnes v MŠ proběhl Karneval. Všechny děti přišly v krásných kostýmech. Nejprve proběhlo společné představení masek, potom jsme si všichni spolu zatančili a nakonec následovaly hry a soutěže již ve svých třídách. Všichni jsme si dnešní dopoledne užili.

Staráme se v zimě o ptáčky

Na začátku února jsme si povídali o tom, jak se v zimě starat o ptáčky. K tomu patřila i výroba vhodných pochoutek, které jsme ptáčkům rozvěsili na zahradě MŠ a v okolí školky.

Co nás čeká - poznačte si do kalendáře

Půl školního roku za námi a půl před námi. Plánujeme pro děti i pro vás spoustu akcí a u některých už víme termíny, tak si je můžete zapsat a počítat s nimi. Můžete si poznačit do kalendáře. 21.4. Sférické kino 28.4. Čarodějnice 14.5. Den matek v KD Hrubá Vrbka 30.5. Dopravní hřiště...

Divadlo z truhlice - Hygiena

Do naší MŠ zavítalo divadlo Z TRUHLICE se svým veselým představením HYGIENA. Dětem se představení moc líbilo a dozvěděly se, proč je potřeba dodržovat zejména hygienu rukou.